ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли  >  CONGUITOS ЕКСКЛУЗИВНИ ИРВАСИ ПАПУЧИ ЗА ДОМА

  CONGUITOS ЕКСКЛУЗИВНИ ИРВАСИ ПАПУЧИ ЗА ДОМА

  1.960 ден2.800 ден

  Ексклузивни 🦌папучи за дома! Ова се најспецијалните папучки кои ќе овозможат неверојатна удобност и топлина во домот. Исполнети со синтетички влакна и гумен ѓон кој овозможува изолација на студ и мекост како да газите на памук. Папучките имаат детали на 🦌 како што се рогови и мило лице изработени од микрофибер целосно прекриен со платинести светки. Зарем постои поголема среќа од магијата да ја разнесувате низ домот?
  Исчисти
  Кол.
  SKU: KI1 22106/4095 Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Опис

  Ексклузивни 🦌папучи за дома!
  Ова се најспецијалните папучки кои ќе овозможат неверојатна удобност и топлина во домот. Исполнети со синтетички влакна и гумен ѓон кој овозможува изолација на студ и мекост како да газите на памук. Папучките имаат детали на 🦌 како што се рогови и мило лице изработени од микрофибер целосно прекриен со платинести светки. Зарем постои поголема среќа од магијата да ја разнесувате низ домот?
  • 🦌 папучи за дома
  • Боја: Платинести
  • Детали на ирвас како рогови и светки
  • Микрофибер
  • Гумен Ѓон
  • Текстил
  #conguitos го креираше соврешниот подарок за вашите сакани.

  Дополнителни информации

  Големина

  , , , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.