ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "здравахрана2"

    Исецкајте бадеми и пржете ги неколку минути. Додадете житарици и брусница, на средна јачина растопуваме путер, пченкарен сируп и кафеав шеќер. Се меша додека не проврие. Се додава естракт од ванила, и се прелива на смесата. Сето тоа добро се

    Исецкајте бадеми и пржете ги неколку минути. Додадете житарици и брусница На средна јачина растопуваме путер, пченкарен сируп и кафеав шеќер. Се меша додека не проврие. Се додава естракт од ванила, и се прелива на смесата. Сето тоа добро се меша и со рацете се