ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "мобилни"

    Зошто имате фрустрирани деца? Децата кои имаат недостаток на внимание и поддршка од родителите, најчесто се фрустрирани и хиперактивни, покажуваат студиите.Фрустрираните деца, најчесто често плачат, се лутат и имаат изливи на бес. Истражувањето е направена на 183 пара родители и нивните