ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли  >  CONGUITOS РОЗЕВИ АВСТРАЛИСКИ ЧИЗМИ СО ЅВЕЗДИ КОИ СВЕТАТ НАВЕЧЕР

  CONGUITOS РОЗЕВИ АВСТРАЛИСКИ ЧИЗМИ СО ЅВЕЗДИ КОИ СВЕТАТ НАВЕЧЕР

  2.175 ден2.900 ден

  Патики високи до глужд со sвезди што светат во темнина. Имаат металик сребрена боја, патент за затворање од страна. Овие чевли се за секојдневна употреба и секаква пригода. Нека вашето дете блесне во ноќта! Овие патики се со поголем калап, затоа препорачуваме доколку се двоумите за број да го одберете помалиот.

  Исчисти
  Кол.
  SKU: LI128383-0040-27/4075 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Дополнителни информации

  Големина

  , , , , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.