ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Чарлиевите големи сништа: Фотографии од малечко детенце коe ја воодушеви целата планета.
  Чарлиевите големи сништа: Фотографии од малечко детенце коe ја воодушеви целата планета.

  Чарлиевите големи сништа: Фотографии од малечко детенце коe ја воодушеви целата планета.

  Чарлиевите големи сништа: Фотографии од малечко детенце кои ја воодушевијата целата планета.

  Чарли Молдавон за свои десет месеци, успеа да стане многу познат. Чарли веќе знае како е да си гитарист, кошаркар, маѓионичар, авијатичар…се прашувате како е тоа возможно?

  Мајката Аманда и таткото Дејв, почнале да се поигруваат со фотографии на своето малечко.

  Овој пар на почетокот сакал да направи само неколку фотографии, но им станало забавно, па така малиот Чарли добил прилика да се најде во повеќе улоги од што некогаш неговите родители можеле да си замислат.

  Аманда и Дејв сите фотографии ги прават во Adobe Illustrator, а потоа ги објавуваат на инстраграм профилот кој го носи името на Чарли.

  Малечкиот Чарли за кратко време има повеќе од две илјади пријатели а ние за вас ги издвоивме, според нас најинтересните. Погледнете ги подолу!